Historie

Naše firma podniká v domě v Goethově ulici 5, který má bohatou minulost. Postaven byl v roce 1938 jako budova Pražské pojišťovny. Prostory, vekterých se nacházíme, byly rozděleny na dva menší obchody. Proto máme dva vchody. Ve větší (pravé) část se nacházela prodejna látek, vlevo potom parfumerie. Za druhé světové války byla prodejna přestavěna prodejnu ryb a pod vedením pana Křivohlavého a později pana Vojáčka fungovala až do roku 1964.

Goethova ulice

V dubnu roku 1964 nastoupil do prodejny  (v té době pod hlavičkou Pramenu)  Jiří Špilar st., který zde pracoval jako vedoucí až do poloviny roku 1991. V roce 1991 šla prodejna v rámci malé privatizace do aukce, kde ji p. Špilar koupil. Začal podnikat s 4 zaměstanci, mj. i svou dcerou Helenou. Syn se přidal v roce 1993. V roce 2000 odešel Špilar st . do důchodu a firmu předal svému synovi, který podniká doposud.

Goethova ulice

Aktuality

FARMÁŘSKÝ VÝROBEK

Losos FILET chlaz.

 100g 59,90Kč

Divoký losos se loví v ústí řek na Aljašce předtím, než se jdou do horních partií řeky vytřít a rozmnožit. Ryby jsou tedy v nejlepší kondici a síle.  Losos Sockeye má ve svalovině cca 7g tuku na 100g(oproti 14g tuku na 100g u farmovaného lososa). 


Info pro zákazníky

====================

Z každého nákupu odvádíme 1Kč na podporu Lékařů bez hranic.

Za prosinec 2017 to bylo 25.000Kč. Moc děkujeme.

Chcete-li přispět i Vy, klikněte na 

https://www.lekari-bez-hranic.cz/darujte-jinak

====================

přijímáme objednávky

na čerstvé krůty (CZ)

====================

    Prodáváme    

za výhodné ceny čisté plastové kbelíky s víčkem. Cena od 4Kč/ks.

====================

Čerstvá drůbež, králíci a hnědá vejce pochází z českých chovů